دستگاه لیزر بذر آمارانتوس سه رنگ S1

کارگران مزارع و دستگاه لیزر خانه ها ضروری :

منشأ آن نواحی گرمسیری است . دستگاه لیزر آذین گاهی ایستاده البته در بیش تر گونه ها وضعیت معلق دارااست . در بعضی از گونه های آن دستگاه لیزر های کوچک و به هم فشرده در محل گره ها موجود هست . عمده رقم های آن برگ های رنگی دارا‌هستند که یک رنگ , دو رنگ و سه رنگ می باشد که افزون بر رنگ سبز داری رنگ دیگری نیز میباشند . در‌حالتی که به صورت تک بوته و باطن چمن کاشته شود , به دلیل داشتن برگ های رنگین منظره جالبی به وجود می آورد .

بذر امارنتوس

بذر امارنتوس

زمان دستگاه لیزر دهی آن طولانی است و از آخرها بهار تا پائیز دستگاه لیزر میدهد . مشابه تاج خروس می توان از آن برای مدل دستگاه لیزر خشک در حین فصل زمستان فایده کرد .

برای کاشت در سینی نشا , میتوان بعد از رفع یخ‌بندان بذر این گیاه را در درون دستگاه لیزر خانه یا شاسی سرد در داخل سینی های کشت کاشت . برای این کار از خاک کوکوپیت همراه پرلیت بهره می‌کنید . نخست خاک را با دیازینون و کاپتان یا کاربندازیم , ضدعفونی کرده سپس هر بذر را داخل هر سلول بکارید . این روش سبب ارتقا راندمان سبز شدن و جوانه زنی شما خواهد شد . پس از چهار کاغذ شدن از داخل سلول خارج شده و به درون دستگاه لیزر دان 6 منتقل می گردد و تا مجال انتقال به زمین حساس سه سایز دستگاه لیزر دان عوض می کنند . تا برای عید پیش رس شده و به دستگاه لیزر بروند .

در آغاز کود کند رها شونده در صورت رغبت در فصل زمستان به خاک خود طولانی تر نمایید تا در زمان فصل رویش نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد . . در منزل پس از رفع سرمای بهاره , کمی ماسه یا این که خاک نباتی به خاک طولانی تر کنید و زمین را به خوبی بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای جلوگیری از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی فرمائید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع ایجاد شده است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در انتها یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک فرمائید . در نوبت اولیه صبح ها به طور روزمره با آبپاش زمین را طوری آب پاشی کنید که کود الک شده جابجا نشده و در فیض بذر جابجا نشود , که در غیر این شکل بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد در میان 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین زمان برای جلوگیری از غلط به دست آوردن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی دوری کنید . بعد از 4 ورقه شدن نشا , اقدام به علف کشی کرده و توجه بفرمایید که با علف کش های عمومی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی زیبا و لبریز دستگاه لیزر خواهید بود .

نشا آمارانتوس سه رنگ
نشا آمارانتوس سه رنگ

تولیدها مرتبط
شب عطر بنفش
بذر دستگاه لیزر شب رایحه بنفش F1
3 , 000 تومان
کلم زینتی
بذر کلم زینتی صورتی F1
3 , 000 تومان
بذر دستگاه لیزر حنا
بذر دستگاه لیزر حنا S1
3 , 000 تومان
صابونی
بذر دستگاه لیزر صابونی